hizmetlerimiz


Sistem uzmanı , talebiniz doğrultusunda  öncelikle projenin uygulanacağı yerde risk analizi yaparak, yönetmelikler doğrultusunda kullanılacak cihaz ve malzemeleri tespit eder. Daha sonra bu veriler proje ve satış departmanının ortak çalışması ile fiyatlandırılır. Sizde bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Sizin en kısa sürede iletişime geçilecektir.


ANAHTAR TESLİMİ UYGULAMALARIMIZ

  • YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ BAKIM , ONARIM VE KURULUM
  • KAMERA SİSTEMİ BAKIM ,ONARIM VE KURULUM
  • HIRSIZ ALARM SİSTEMİ BAKIM,ONARIM VE KURULUMU
  • ACİL AYDINLATMA SİSTEMİ BAKIM,ONARIM VE KURULUMU
  • ACİL YÖNLENDİRME SİSTEMİ BAKIM,ONARIM VE KURULUMU
  • GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ BAKIM,ONARIM VE KURULUMU
  • MERKEZİ UYDU SİSTEMİ   BAKIM,ONARIM VE KURULUMU
  • SES,GÖRÜNTÜ, IŞIK SİSTEMİ BAKIM,ONARIM VE KURULUMU
  • YANGIN ALGILAMA SİSTEMİ BAKIM , ONARIM VE KURULUM


Servis; Sistemler, devreye alınıp müşterinin hizmetine sunulduktan sonra, garanti kapsamı süresince bildirilen arıza veya sistemden kaynaklanan her türlü sorunlara Çankaya Group Teknik servis ekibi tarafından anında ve ücretsiz olarak müdahale edilmektedir. Müşterinin talep etmesi veya tesisin risk durumuna göre devreye almadan hemen sonra da periyodik bakım anlaşması yapılmaktadır. Garanti kapsamındaki servis hizmetlerinde arızalı olduğu tespit edilen ürün veya yedek parçalar anında yenisi ile değiştirilmekte, garanti kapsamı dışındaki servislerde ise müşteri onayı alınarak değişim yapılmakta ve değişen parçalar fatura edilmektedir. Yapılan bütün çalışmalar Çankaya Group TEKNİK SERVİS FORMU üzerinde işaretlenir ve bu form karşılıklı olarak imzalanır. Formun bir nüshası müşteri yetkilisine teslim edilirken diğer nüsha Çankaya Group Teknik Servisi nde arşivlenir. Bu arşivde bütün müşterilerin ve sistemlerin bilgileri muhafaza edilmekte ve sistemlerin bakım zamanı, kalibrasyon zamanı veya değişim zamanı gibi konularda müşterilere geri dönüşler yapılmaktadır.

Bakım; Garanti kapsamı içinde veya dışında olan sistemlerde periyodik bakım anlaşması olmayan sistemler için bir defaya mahsus (sözleşmesiz) yapılan bakım hizmetleridir. Çankaya Group Teknik servis kayıtlarına göre bakım zamanı gelen sistemler için müşteriyle temasa geçilir ve bakım teklifi sunulur. Teklifin kabulü durumunda sistemin ve sistem elemanlarının fiziksel, fonksiyonel ve elektriki kontrolleri titizlikle yapılır. Arızalı olduğu tespit edilen ürün veya yedek parçalar onay alınarak değiştirilir. Yapılan bütün işlemler Çankaya Group BAKIM FORMU üzerinde işaretlenir ve bu form karşılıklı olarak imzalanır. Formun bir nüshası müşteri yetkilisine teslim edilirken diğer nüsha Çankaya Group Teknik Servisi nde arşivlenir. Sistemin ve mevcut olduğu ortamın şartlarına göre bir sonraki bakım tarihi belirlenir ve bu tarihte müşteriye tekrar geri dönüş yapılır.

Periyodik Bakım; Güvenlik sistemlerin elektronik kartlar ve komponentlerden oluştuğundan güvenilirliği ve sürekliliği koruyabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması gereklidir. Çankaya Group her konuda gösterdiği hassasiyeti bu alanda da göstermekte bu bakımların gerekliliği hususunda müşterilerini devamlı bilgilendirmekte ve bu konudaki süreci hemen başlatmaktadır.

Sistemler, devreye alındıktan sonra, sistemin hassasiyeti, kurulu bulunduğu ortamın risk faktörü ve koşulları (kirlilik, insan araç sirkülasyonu v.s.) gözönüne alınarak bir bakım periyodu oluşturulur ve bu periyoda göre yıllık bakım adedi belirlenerek müşteriye teklif sunulur. Müşterinin isteği doğrultusunda bu bakım anında veya garanti süresi bitiminde başlatılabilir. Onay alındıktan sonra müşteri için bir dosya oluşturulur ve yapılacak bakımlar periyodik bakım takip çizelgesine işlenir. (Müşterinin talebi doğrultusunda bu dosyadan 1 adet de müşteriye verilebilir.) Yapılan bütün işlemler Çankaya Group BAKIM FORMU üzerinde işaretlenir ve bu form karşılıklı olarak imzalanır. Formun bir nüshası müşteri yetkilisine teslim edilirken diğer nüsha müşterinin bakım dosyasında arşivlenir. Bu sayede sistemle ilgili yapılan ve yapılması gereken çalışmalar takip edilebilir, gerektiğinde bu raporlar müşteri veya 3. Kişilere sunulabilir. Arızalı olduğu tespit edilen ürün veya yedek parçalar onay alınarak değiştirilir. Sözleşme süresince bakımlar haricinde sistemle ilgili yaşanan her türlü sıkıntıda ücretsiz ‘’acil servis ‘’ hizmeti verilir.Sistem uzmanı , talebiniz doğrultusunda  öncelikle projenin uygulanacağı yerde risk analizi yaparak, yönetmelikler doğrultusunda kullanılacak cihaz ve malzemeleri tespit eder. Daha sonra bu veriler proje ve satış departmanının ortak çalışması ile fiyatlandırılır. Sizde bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Sizin en kısa sürede iletişime geçilecektir.